Poslechněte si debut britských Teleman, jedna snídaně je málo

Nový britský pop. Třeba už brzy budeme moci definovat novou vlnu britské pop rockové scény a vybrat jména, která přesáhnou škatulku „docela povedených debutů“. Teleman mají šanci být těmi, o kterých se bude ještě hodně mluvit. Jejich debutové album Breakfast nabízí tak silné popové songy vybudované na gradující melodice (a s trochou elektronického minimalismu i nějakou tou ukolébavkou), že jste skoro nuceni je poslouchat pořád dokola. Ale zcela svobodně a nenásilně. Takový by asi dobrý pop měl být. Mnohoznačné texty zpěváka Thomase Sanderse jdou vstříc vaší fantazii a vybízejí k různým interpretacím. Jistě se o nich budeme bavit ještě na konci roku, až se budou sestavovat tradiční žebříčky.

Stream debutového alba Breakfast britských Teleman, které oficiálně vychází právě dnes, si můžete poslechnout přes server The Line of The Best Fit.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.