Postapokalyptické rituály Divine Shade v malých klubech

Postapokalyptické rituály Divine Shade v malých klubech

Francouzští Divine Shade se pomalu přibližují konci evropského turné ke své poslední nahrávce In the Dust, které se rozjíždělo už od ledna, kdy deska vyšla. Album je intermediálním projektem, z něhož nejvýrazněji vyčnívá dvoudílný film Garyho Fossiera Renny. Ten je zároveň i videoklipem ke skladbě Something Bad. Ponuré filmové obrazy sekty vyžívající se v brutálních pohanských rituálech jsou ještě doplněny ilustracemi každého tracku od frontmana Rémiho Thonnerieuxe. Industriální sound kapely prolínající se se sektou pohanů buduje postapokalyptický svět budoucnosti jen občas zjemněný Thonnerieuxeovými vokály.  Navštívit ho bude možné v neděli 3. listopadu v brněnském klubu Alterna, den poté v bratislavském Kulturáku a nebo v úterý 5. listopadu ve Zlíně. 

V Brně Divine Shade podpoří kytarista Ghost of You a frontman Čau Česko, Štěpán Pařízek, se svým sólovým projektem Slav.

Divine Shade + Slav, Brno - Klub Alterna, 3. 11. 19
Divine Shade, Bratislava - Kulturák klub, 4. 11. 19
Divine Shade, Zlín - Sklep 33, 5. 11. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.