Obelisk of Light, Býčí skála, 2. 8. 15 Obelisk of Light, Býčí skála, 2. 8. 15 Libor Galia

Prodavač, Molly a Obelisk of Light zahrají na olomoucké Minirampě

Olomoucká SF Miniramp vloni přinášela jeden zajímavější koncert za druhým (přesvědčit se můžete tady a tady) a v podobném duchu startuje i letošní rok. Do podmanivého prostoru, který už dávno nenavštěvují jen ti s prkny na kolečkách, tentokrát zavítá trio spojené s čerstvými aktivitami kazetového labelu Stoned to Death.

Na hudebně rozvernější, avšak textově zadumanou notu zahraje Prodavač, který pokračuje ve znamení vydání kompilačního épéčka Duchové a..., na němž si jednak připomíná své první EP, druhak představuje několik živáků a remixů.

Debutovou kolekci B-Sides & Rarities představí pod rybářskou čepicí ukrytý temno-elektronik Molly, ambientní a svět zpomalující elektronickou hlubinu pak rozprostře Obelisk of Light.

EDIT: V té samé sestavě se trojice na koncertech představí postupně též v Trenčíně (8. 1.), Košicích (9. 1.) a brněnském Kabinetu Múz (10. 1.).

Prodavač + Molly + Obelisk of Light, Olomouc – SF Miniramp, 7. 1. 15

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.