První jméno Pohody je Azealia Banks

Azealia Banks, foto http://www.facebook.com/azealiabanksmusic Azealia Banksfoto: http://www.facebook.com/azealiabanksmusic

Slovenská festivalová jednička se o dnešní desáté pochlubila s prvním úlovkem. I letos je to trumf: Azealia Banks. Banks, známá především pro svůj hit 212, přitom na začátek příštího roku teprve chystá debut. Dvaadvacetiletou Američanku jsme představovali v rámci seriálu Seznamte se.

Nepřehlédněte: reportáž a fotogalerie z letošního ročníku.

Broke with Expensive Taste je jednou z nejvyhlíženějších záležitostí v ženském hiphopu a vydání je stanoveno na přelom prvních dvou měsíců nového roku. Obsáhne šestnáctku skladeb, včetně už pár dosud známých. Strohá zpráva ohlašující jméno s videoklipem je zatím jedinou pořádnou zmínkou k dalšímu ročníku největšího slovenského festivalu. Vstupenky na něj jsou k mání za 89 Euro, přičemž cena se bude zvyšovat už jen na místě.

Bažant Pohoda 2014, Trenčín - letiště, 10. - 12. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.