S podzimem ožívá Zvíře jménem Podzim. Navštíví Prahu, Brno a Plzeň

Zvíře jménem Podzim Zvíře jménem Podzim Palác Akropolis

Po roce se Zvíře vrací na místo činu, uvádí orchestr okolo Kittchena. „Zdá se to jako chvilka, ale stihli jsme ujít dlouhou cestu. Rádi bychom pozvali všechny milovníky podzimu, všechny noční můry i světloplachý introverty, všechny ztracený kluky a holky, na slavnost Podzimu. Přijďte. Budeme zpívat spolu.” V pražské Akropoli, brněnském Kabinetu, plzeňské Lampě na sklonku října.

Orchestr složený z hudebníků, přátel, členů blízkých kapel. Kapela, která se potkala na cestě podzimem, se opět dala dohromady a na podzim našla tři místa, kdy až 18 hlav zavítá postupně do pražského Paláce Akropolis, brněnského Kabinetu Múz a plzeňského Pod Lampou. V Brně by měl orchestr poskládaný z hvězd zdejší alternativní scény doprovodit „hosté”, v Praze pak Agata Karczewska, polská písničkářka, ta svou tvorbu popisuje jako „hudební minimalismus“, ve kterém se zázraky dějí s pouhým vokálem a kytarou.

Zvíře jménem Podzim + Agata Karczewska, Praha – Palác Akropolis, 26. 10. 18
Zvíře jménem Podzim, Brno – Kabinet Múz, 27. 10. 18
Zvíře jménem Podzim, Plzeň – Pod Lampou, 1. 11. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.