Schwarzprior naznačují novou desku a v mezičase se nechávají remixovat

Schwarzprior, foto Adam Holý Schwarzpriorfoto: Adam Holý

Máme hotovo. Deska je v lisu, booklet v tisku, hlásí Schwarzprior. Dále jsou však již na slovo skoupí a tak si v otázce informací o jejich plnohodnotném debutu musíme vystačit s náznaky. Trio před nedávnem například vyvěsilo na svém facebookovém profilu grafiku, obsahující tajný cheat, který v legendární počítačové hře DOOM zajišťoval nesmrtelnost. Jedná se i o název a přebal alba? Konspirujeme moc? Jisté je, že se ostravští dekadenti ve finální fázi příprav desky dobře baví. Opravdu dobře. Ostatně, dobře se bavili i při odpovědích v naší pravidelné rubrice Czech it.

Možná pro vlastní potěchu, možná proto, aby nám zkrátili čekání, uvolňují teď Schwarzprior na bandcampu s větší či menší pravidelností remixy svých skladeb. Své temné melodie propůjčili například duu Space Love či našemu nedávnému horkému tipu Lightning Glove a výsledkem jsou ještě mnohem bizarnější kompozice, než na jaké jsme u audiovizuálního ostravského projektu zvyklí.

Debutová nahrávka se však těší většímu očekávání... Ostravská scéna ožívá.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.