Deziluze 2021 přiveze kulturu do pivovaru Harold

Deziluze 2020 Deziluze 2020 Lukáš Veselý

Osmý ročník festivalu Deziluze proběhne stejně jako předchozí rok v areálu pivovaru Herold v Březnici o víkendu 2.4. července. Akce, která vznikla v roce 2014 z touhy dvou středoškolaček oživit okraj Prahy, nabízí rok od roku rozmanitější kulturní program. Zdaleka se nezastavuje jen u hudby, slibuje také divadlo, sekáč nebo výstavy, a dokonce escape game.

„Aby se začínající talenti mohli zviditelnit, chystáme pro naše návštěvníky taky o něco známější interprety, kteří v současné kulturní scéně už mají své místo,“ přibližují pořadatelé na sociálních sítích.

Největším jménem ročníku 2021 je slovenský producent FVLCRVM (o jeho nahrávce attentioncore jsme psali v březnovém Echolokátoru). Zahraje také raperka Hellwana, která se zviditelnila úspěchem v exportní soutěži Czeching 2018 a následně reprezentovala Česko (stejně jako FVLCRVM Slovensko) na showcasu Eurosonic Nordeslaag. Vedle nich se představí taneční duo Space Love, podivínský elektro-experimentátor Ježíš táhne na Berlín, zavládne hřejivá letní nálada kapely Tamara nebo charisma kytarových February.

Kompletní program se postupně zveřejňuje na události festivalu.

Deziluze, Březnice (okres Příbram) – Pivovar Herold, 2.–4. 7. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.