Staročeská vánoční besídka v žižkovském Punctu

Forces - Plastisphere Forces - Plastisphere

Vánoce jsou tady a od všudypřítomného marketingu a globálních vánočních písní si můžete skoro jako lusknutím prstu jít odpočinout do magického světa splněných přání. Blíží se totiž 15. prosince, kdy kolektiv Genot Centre pořádá v klubu Punctum – Krásovka svou již tradiční besídku Purr.Purra. Jedním z vánočních dárků bude finský digitální environmentalista Forces, který si připravil pro Prahu speciální set spolu s domácím vizuálním umělcem H5io6i54k.

Zásadním bodem programu bude také křest debutového alba Kataríny Gatialové aka Jano Doe,” uvádí z Genotu. „Slovenská hudebnice, kodérka, kurátorka, konstruktérka hudebních nástrojů, ředitelka sekce neaudiovizuálních sbírek Národního filmového archivu a (v neposlední řadě) rezidentka (různých místností) prostoru Punctum – Krásovka se představí ve slavnostním sólo setu.”

Experimentální vánoční menu nabídne i čarovný koktejl z dechovky, reverbů a modulárů v podání trojice Federsel /Měchura/Torr. Na večírku zahraje taktéž bratislavská DJka, milovnice koček a organizátorka gender-free klubové série xeno-wyme a dekonstrukci nejoblíbenějšího žánru klubových hipstrů zajistí nový projekt, v němž se spojuje Storch Interior Extracts (Cellar Tapes) a BENELUX ENERGY (Quantum Natives, Genot Centre).

PurrPurra2.018/Vánoční besídka Genot Centre feat. Forces, Praha – Punctum – Krásovka, 15. 12. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.