Staronová konference Prague Music Week spojí hudební umělce, profesionály i nadšence

Staronová konference Prague Music Week spojí hudební umělce, profesionály i nadšence

Už příští týden 9.–11. listopadu proběhne v Národním domě na Smíchově staronová hudební konference a showcase festival Prague Music Week, který vychází z tradice Nouvelle Prague. Všichni hudební nadšenci i profesionálové se mohou těšit na pestrý program, který spojuje jedno téma – hudba bez žánrových omezení pro všechny. 

Prague Music Week nabídne inspirativní workshopy a diskuse, veletrh služeb a technologií spojených se světem hudby, ale také nabitý koncertní program, panelové diskuse a workshopy s profesionály z různých sfér hudebního průmyslu.

Z konferenčního programu stojí za návštěvu přednáška Martina Elbourna, který dlouhodobě pracuje jako booking agent festivalu Glastonbury, nebo workshop úspěšné americké hudební novinářky a PR manažerky Fiony Bloom. Hudebníci mohou najít inspiraci v masterclass songwritingu s předními českými songwritery z týmu Ewy Farné nebo Pam Rabbit. V rámci panelových diskusí se budou mimo jiné řešit i zajímavá a společensky rezonující témata jako je postavení žen v hudbě nebo ekologická stránka pořádání festivalů.

Nebude chybět ani série koncertů hudebníků z české a slovenské scény v přiléhajícím klubu Futurum. Čtvrteční program bude věnovaný rapu – uslyšíme raperky Tokju Fokju a Hellwanu nebo skupinu tří pražských raperů Drum'n'Rap. Headlinerem pátečního večera bude energická kapela The Silver Spoons, o začátek večerního programu se postará dvojice Emotionally Spoonfed, indiefolkový projekt Jiný Metro i rockoví Cold Meat Party. Sobotní koncertní program otevře projekt Purpl Boi známého hudebníka Nèra Scartche, vystoupí také Dmitrievna a talentovaný producent a hudebník badfocus.

Prague Music Week, Praha – Národní dům na Smíchově + Futurum, 9.–11. 11. 23

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.