Suede míří na Pohodu

V pozdních včerejších hodinách se ze Slovenska ohlásili s další výbornou zprávou. Na další ročník dorazí Suede. Pohoda tak opět tahá jedno eso za druhým. Ještě před Vánoci se největší slovenský festival chlubí kromě Azealie Banks také legendou britpopu. „Britská skupina Suede vystúpi na budúci rok v júli na našom festivale. Suede patria k zásadným kapelám nielen britskej hudobnej histórie, práve v spojitosti s nimi bolo prvýkrát použité označenie štýlu britpop,“ přidávají pořadatelé k úlovku, který před nedávnem potěšil také Pražské.

Nepřehlédněte: reportáž a fotogalerie z letošního ročníku.

Suede je ideálna festivalová kapela. Legenda, ktorá spoluvytvárala soundtrack k deväťdesiatym rokom, s ktorou si môžete zaspievať mnoho hitov a ktorá sa dokázala vrátiť s kvalitným albumom. Tešíme sa na chorály našich návštevníkov na letisku,“ řekl k nově oznámenému jménu ředitel Pohody Michal Kaščák. Vstupenky na festival jsou k mání za 89 Euro, přičemž cena se bude zvyšovat už jen na místě.

Bažant Pohoda 2014, Trenčín - letiště, 10. - 12. 7. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.