Sunflower Caravan točí desku, bez finančního přispění od fanoušků to ale nepůjde

Sunflower Caravan točí desku, bez finančního přispění od fanoušků to ale nepůjde facebook.com/sunflowercaravan/

Není to tak dávno, co trio Sunflower Caravan avizovalo, že v listopadu vydá nové, páté řadové album, na kterém by se měly objevit hlavně rychlé a energické skladby (s hammondkami?). Situace se ale trochu mění, důvodem je nedostatek peněz. Kapela si stanovila, že chce desku nahrát a financovat bez peněz od vydavatelství, tedy zcela nezávisle.

Pokud se díky hithit.com podaří vybrat stanovená částka, zatím bezejmenné album by se mělo objevit na začátku příštího roku. Sunflower Caravan také slibují, že půjde o nahrávku minimálně hodinovou.

Kromě obvyklých cen (vstupenky na koncert, alba, vinyly) si můžete za poněkud hlubší sáhnutí do peněženky předplatit třeba workshop pro začínající kapelu nebo koncert na firemní akci, svatbě či narozeninách. Kdo chce mít něco extra, může si za tři tisíce koupit „otvírák na pivo, který nosil náš bubeník na klíčích jedenáct let a který od té doby s kapelou projel zaručeně všechny tuzemské koncerty i celou Evropu a v dodávce otevřel nejedno pivo.“ Třeba to někdy vydražíte.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.