Colours Of Ostrava posilují line-up: Devendra Banhart

Colours of Ostrava Colours of Ostrava

Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala. Doplní tak přehlídku velikánů, jakými jsou islandští Sigur Rós, Jamie Cullum, Damien Rice nebo kapela Tomahawk - superskupina v čele s Mikem Pattonem z Faith No More.

Zahraniční výběr zastupují dále namátkou Submotion Orchestra, folkař Sam Lee, američtí punkeři The Bots, noise punkeři Girls Against Boys nebo nedávno potvrzený král afrického reggae Tiken Jah Fakoly či nově oznámený australský zpěvák a rapper Dub FX.

Bohatou nabídku obstará i česká scéna, na Colours si zahrají Pipes and Pints, Xindl X, Luno, Lesní zvěř, Sunflower Karavan, Květy, Umakart, Psí vojáci, The Prostitutes, Tata Bojs, Zrní, Vojtěch Dyk a B-Side Band, Aneta Langerová nebo čerstvě potvrzená Markéta Irglová vedle kapel jako je Pražský výběr a Wanastovi Vjecy, které už patří k české rockové klasice.

Vstupenky za 1 650 korun jsou k dostání do konce března v předprodejní síti Ticketpro, v e-shopu na stránkách festivalu nebo v kamenné prodejně Oriental v Ostravě. Prodávají se už také místa v kempu a parkování. Stanové městečko bude v areálu Slezskoostravského hradu, a pokud se naplní, pak v areálu Landek parku.  

Colours of Ostrava, Ostrava – Dolní oblast Vítkovice, 18. – 21. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.