Táborští Kalle přichází se svým prvním klipem

Kolem táborského dua Kalle (Veronika Buriánková a David Zeman) bylo (a stále je) letos velmi rušno, jejich deska Live from the Room zabodovala u fanoušků i odborné kritiky, což vyvrcholilo dvěma nominacemi na letošní ceny Vinyla. Den před Štědrým večerem se Kalle připomínají znovu, tentokráte klipem ke skladbě Fat Wizard, o který se postarala Magdalena Hromádková. Romantický Tlustý čaroděj je nejklidnější písní desky a stejně pokojným dojmem působí i samotný klip.

A není to jediný dárek, který duo přichystalo. Jak uvádí na svém facebookovém účtu: „V únoru vyjde album na vinylu pod hlavičkou Day After Records. Limitovanou sérii barevných vinylů (100) v burgundy barvě si můžete předobjednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. za 300,-. “

Živák k písni My Lost Child se stal nejčtenějším Ostře sledovaným songem, na kompletní desítku se můžete podívat v našem souhrnném článku:

||Nejostřeji sledované songy||

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.