The Horrors míří s novým albem do Prahy

The Horrors míří s novým albem do Prahy

The Horrors se s novou deskou V, která vyšla v září tohoto roku, po delší době hlásí o slovo. Klávesista Tom Cowan album popisuje výstižně: „Pokud se považujete za umělce, je přirozené se neustále vyvíjet a nehrát na jistotu, nehrát pořád to samé. Pak se z umění totiž stává kariéra.“ A u The Horrors je vývin evidentní. Začínali s garážovým zvukem, dnes se nebojí experimentovat. Nová nahrávka začíná klasicky kytarově, je však načichlá také elektronikou, především pak trancem a žánry osmdesátých let.

The Horrors přijedou v rámci evropského turné k albu V  i do Prahy, a to již tuto středu, kde je uvítá Futurum Music Bar. O kvalitního předskokana taky nebude nouze, zahraje argentinské duo Mueran Humanos kombinující hutnou elektroniku s temným kytarovým podkresem. Duel těchto dvou kapel zní nadmíru lákavě, těšíme se a zveme. ~ FB událost

The Horrors + Mueran Humanos, Praha - Futurum Music Bar, 29. 11. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.