Tourette Boys, Kucharczyk a Stroon vystoupí na festivalu Degeneration NEXT už tuto sobotu

Degeneration Next 2016 Degeneration Next 2016 https://www.facebook.com/degnext

Mrazivé počasí znamená, že je dobré se někam schovat. Ideálně třeba do brněnského Kabinetu Múz, kde je na sobotní odpoledne, večer a noc naplánován pátý ročník multižánrového festivalu Degeneration Next. Program nabízí pestrý průřez (středo)evropskou alternativou.

Slovenský multiinstrumentalista a vibrafonový čaroděj Dalibor Kocián aka Stroon představí své úplně nové album Solar Preludes. Česko-řecká spolupráce Trystero rozvíří klub temnými bluesrockovými melodiemi. A německé, v Berlíně inspiraci čerpající trio Tourette Boys přiveze do Brna dávku svého syrového psychedelického blues. Kdo by si chtěl před koncertem něco nastudovat, ať sáhne po debutu Point of No Return, který kapela nahrála analogově. Pro tancechtivé je pak na programu jméno Wojciecha Kucharczyka, polského „filosofa, badatele, uměleckého aktivisty, designéra a zahradníka“, zakladatele vydavatelství Mik Musik a hlavně svérázného old-school technaře.

S velkou pravděpodobností se bude jednat o poslední ročník, tak nepropásněte svou příležitost. Celou tuhle hostinu vám organizátoři naservírují jen za 150 Kč, vstupenky jsou k dostání na místě. A začínat se bude už v pět odpoledne.

Degeneration NEXT 2016, Brno – Kabinet Múz, 3. 12. 2016

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.