Trojboje Vinyly budou tři, výčet jmen je pokaždé pestrý

Mayen Mayen Libor Galia

Aktivity hudební ceny Vinyla se rozrůstají, kromě již tradičního ocenění za nejlepší debut, album anebo počin, které bude popáté uděleno na začátku příštího roku, letos na podzim proběhnou ještě tři koncerty. „Koncertní večery zapadají do dlouhodobé strategie Vinyly,” podotýká Tomáš Grombíř za pořadatele snahu o zviditelnění alternativní kultury. „Nejde nám jen o formální udílení cen, ale především se snažíme podporovat a propagovat hudbu, která často stojí na okraji zájmu posluchačů, třebaže patří k tomu nejoriginálnějšímu, co u nás vzniká.“

první koncert, který se odehraje za týden, to dává jasně najevo: představí se Sister Body, Lo/ve a Rouilleux. Finální dramaturgii těchto koncertů měl kromě samotné rady na starost především Viktor Palák. Výčet koncertů, jejichž vstupné je pokaždé symbolických 50 Kč, naleznete níže.

3× Ozvěny Vinyly, Praha – Café V lese:

16/10 Sister Body + Lo/ve + Rouilleux
06/11 Mayen + Black Toys + Massola
27/11 Sundays on Clarendon Road + Nod Nod + Mutanti hledaj východisko

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.