Ve středu startuje frýdecký benefiční Sweetsen fest, představí se místní kapely, filharmonie i básníci

Sweetsen fest 2015 Sweetsen fest 2015

Příští týden se ve Frýdku-Místku ponese ve znamení kultury a dobrých skutků, probíhají totiž poslední přípravy na 12. ročník Sweetsen festu.

Čtyřdenní festival nesází na zahraniční headlinery, nýbrž dává prostor místním umělcům. Respektive jenom jim – na festivalu mohou vystoupit pouze frýdeckomístečtí. Nejen tím se Sweetsen fest vymyká ostatním podobným akcím. Velké plus mu budiž přičteno hlavně za to, že se jedná o největší benefiční festival v Moravskoslezském kraji.

Festival zahájí ve středu večer koncert symfonického orchestru, který proběhne v nové hale Polárka. Další vystoupení s pak odehrají na několika pódiích rozmístěných v areálu stadionu TJ Slezan. Potkáte tam třeba Divided, Mirai, Café Industrial nebo Downbelow. Chystají se také autorská čtení nebo promítání filmů z historie města. Kompletní program najdete na stránkách festivalu.

Vstup je zdarma, na místě můžete podpořit některou z charitativních organizací.

Sweetsen fest, Frýdek-Místek – různá místa, 24.–27. 6. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.