Fleet Foxes - The Shrine/An Argument

Fleet Foxes - The Shrine/An Argument Fleet Foxes - The Shrine/An Argument

O Fleet Foxes nebylo vidu ani slechu asi tři roky. Lekcdo možná čekal, že se frontman Robin Pecknold úchylil někam do lesů, kde zuřivě pracoval na následovníkovi úspěšné desky Helplessness Blues. Předevčírem však o sobě tento vousatý bard dal po letech vědět a fanoušky vyčkávající na novou hudbu asi úplně nepotěšil. Po zdlouhavém koncertování se v roce 2011 přestěhoval do New Yorku, kde se dal na studování. Písničky občas skládá, ale žádné konkrétní plány s nimi zatím nemá.

Celé znění zprávy zde:

„For anyone who's curious, this is a short Fleet Foxes update - been a while! So, after the last round of touring, I decided to go back to school. I never got an undergraduate degree, and this felt like the right time to both see what that was about and to try something new after a while in the touring / recording lifestyle. I moved to New York and enrolled at Columbia, and I've mostly been doing that, but I'm working on songs and excited for whatever happens next musically, even if it's down the line. Hope all is well out there. “

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.