Fvlcrvm – Come Get Some

Slovenský producent Fvlcrvm v novém videoklipu spolupracuje s ukrajinským zpěvákem Ivanem Dornem a rakouskou raperkou KeKe, kterou s Pištou Kráľovičem pojí společný label Mom I Made It. Ve skladbě Come Get Some se střídá dohromady pět různých jazyků. „Chceli sme z našich perspektív opísať naše vnímanie sociálnych médií za poslednú dobu. Niektoré frázy v angličtine neboli úplne výstižné, tak sme sa každý rozhodli použiť zopár fráz vo svojich rodných jazykoch. U mňa sú to vlastne prvé slová v slovenčine, ktoré som do tracku dal.“

Video vznikalo ve třech zemích před výraznými brutalistními stavbami. „Snažili sme sa nájsť niečo, čo nás vizuálne všetkých spája a myslím, že tento druh architektúry je to, s čím sme všetci traja vyrastali a máme v tejto časti Európy dlhé dedičstvo,“ vysvětluje Pišta. „Take some action, we'll need a catalyst, read few captions – boom! you're an activist,” vystihuje dopad vlivu sociálních sítí na přemýšlení jejich uživatelů KeKe, která v klipu pózuje před futuristickým betonovým kostelem Nejsvětější Trojice (Wotrubakirche) ve Vídni.

„Ivana som registroval z jeho spolupráce so Seven Davis Jr., ale bližšie nás predstavili kamoši z budapeštianskeho showcase festivalu BuSH. Track sme dokončili ešte minulý rok, ale na moje prekvapenie som len pred pár týždňami zistil, že Ivan má za sebou dlhú kariéru. Mimo skvelých vydaných songov a rôznych ocenení ako mladý pianista, či dokonca športovec, bol jedným z porotcov X Factor a The Voice na Ukrajine,“ dodává Fvlcrvm.  

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.