Modest Mouse - People As Places As People

Modest Mouse v Songu dne poprvé. Není divu, v České republice popularita této kapely nedosahuje zrovna nebeských výšin. A když už, tak si lidé vzpomenou na jejich poslední dvě desky z let 2007 a 2004. Tedy poté, co se zvukem jaksi přiblížili mainstreamu. Nicméně, právě před těmito deskami, na přelomu tisíciletí, stvořila kapela kolem Isaaca Brocka svá nejlepší díla, plná syrovosti a geniálních textů.

People As Places As People ale pochází z jejich poslední nahrávky a důvodem, proč jsem jej zvolil, je velice zábavný klip. Pokud máte smysl pro poněkud uhozený humor, budete se bavit, pokud se na cokoliv divného dívate s nedůvěrou skrze prsty, asi to raději ani nezapínejte.

Letos by Modest Mouse měli konečně přijít i se svou dlouho očekávanou deskou, tak snad nahlédnou do naší rubriky i podruhé. A my si třeba připomeneme i něco ze starší tvorby těchto indie velikánů.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.