OTK - Srdce

OTK - Srdce OTK - Srdce

Festival Banát je českým fesťákem v Rumunsku. A začíná se z něj stávat fenomén, na který bude nejspíš složité se v budoucích letech kvůli omezené kapacitě vůbec dostat. Je těžké si totiž tamější okolí nezamilovat. O Banátu by se dalo povídat hodiny a hodiny, raději to tedy hned utnu a zaměřím se jen na jednu specialitu - na festival se fanoušci mohou dopravovat se svými oblíbenými kapelami. My jsme tentokrát zvolili dvoupatrový autobus kapely kolem Ondřeje Ježka OTK. Na rozdíl od cesty s kyjovskými Helemese, kde se údajně zpívalo a pilo až do ranních hodin, byl autobus OTK naprosto klidný. Což jsem při příjezdu do cílové destinace a následném snad desetikilometrovém výšlapu velmi ocenil.

Když se mě zeptáte na nejlepší skladbu této kapely, bez váhání řeknu Srdce. Tak tady je, Srdce z Banátu. Autor záznamu: Vlasťa Vojáček.

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.