Soutěž: 3x dva vstupy na OG Maco na Flédě

OG Maco před několika lety oslnil svět minimalistickým singlem U Guessed It, který v současnosti na Youtube dosahuje více než 50 milionů zhlédnutí. Po něm následovalo několik mixů. Vliv na jeho hudbu neměla pouze atlantská hiphopová scéna, ale rovněž hardrock Black Sabbath. V posledním počinu Lord of Rage se tak za zvuku drsných beatů střídaných odměřeným minimalismem a progrockovými motivy vypořádává s tématy sužující Atlantu a její mladou černošskou komunitu, kterou chce, jak sám říká, vysvobodit z touhy po kariéře a vrátit jí ztracenou svobodu. Více v naší průvodní zprávě.

AlterEcho ve spolupráci s Flédou přináší soutěž o třikrát 2 vstupy. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku, tu poslat do sobotní jedenácté ranní mailem s předmětem „OG Maco – soutěž” na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a mít krapet štěstí. Do zprávy prosím uveďte celé své jméno.

Otázka: Jaké jméno představí na Flédě tuto sezónu série Echoes?
Slow Magic
Swans
Jan Blomqvist

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.