Soutěž: 1x dva vstupy na Okolojeles

Okolojeles Okolojeles

Již za pár dnů se odehraje třetí ročník festivalu, který se koná na nezvyklém místě a který zároveň nabízí i vedle hudby to, co málokde. Začněme třeba tím, že děti pod dvanáct let mají vstup volný, což tuto událost činí vhodnou pro kdejakou rodinu. Pokračujme blešákem, na němž můžete udat to, pro co nemáte využití. Přičtěte hudební program, který čítá jména jako Cermaque s Iamme Candlewick, Kochlea, B4, Čočka, Jakuba Adamce, … stále málo? Podrobnosti naleznete třeba zde. A nakonec i pro velké máme nabídku 1x dva vstupy. Jak se z lesa ozývá…

Jestliže byste chtěli pokoušet štěstí s lesem, napište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. odpověď na otázku, kde se konal festival dříve. Důvod, proč byste měli vyhrát právě vy, se cení. Last minute – do zítřka.

Okolojeles nb.3, Doubí u Náramče (okres Třebíč), 12. 8. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.