Studio Session: Zagami Jericho

SOUTĚŽ: Zagami Jericho. Její tvorbu provází fascinace japonskou popkulturou a chladnými zvuky synthwave a stejně jako berlínské kolegy ji inspiruje a fascinuje pulsující energie města. Jaké kolegy má Fléda na mysli? To je naší otázkou o dvakrát dva vstupy na čtvrteční událost. „Svůj první song vyprodukovala už v sedmi letech. Hostovala na desce producenta Atreye. V roce 2016 vydala suverénní debutové EP City Is My Church s hitem AK, osmdesátkovou hymnou s dunivými basy a vražedným textem,” uvádí rychlým výčtem Fléda k předskokance, která má slibnou budoucnost. „Elektropop s ozvěnami osmdesátkové dekadence i kyberpunkových vizí jí vynesl divokou kartu Startéru Radia Wave a nominaci na cenu Vinyla za objev roku.”

Pakliže znáte odpověď na otázku, koho Zagami Jericho na Flédě uvede, pokud přistane na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do zítřejší půlnoci a budete mít to štěstí, máte o zábavu postaráno. 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.