TOP SONGY 2013: of Montreal – Sirens of Your Toxic Spirit

Of Montreal - Sirens of Your Toxic Spirit (živě) Of Montreal - Sirens of Your Toxic Spirit (živě)

Projekt of Montreal Kevina Barnese po výborném loňském albu Paralytic Stalks vůbec nezahálel a přišel letos s další nahrávkou Lousy With Sylvianbriar. Přestože v žebříčcích pro rok 2013 u mě nakonec vítězí jiné desky, neupozornit na of Montreal by byl hotový hřích. Je to album, které se nejlépe hodí k pošmourným dnům, kdy bojujete s námrazou a snažíte se přežít třeskuté mrazy, stejně jako loni. Věřím, že jejich čas teprve přijde. Skladba Sirens of Your Toxic Spirit je pro mě nejlepší letošní písní, a to právě v akustické verzi, jak ji of Montreal prezentují v tomto videu. Oproti albové nahrávce je více koncipována jako duet, zpěvačka Rebecca Cash dostává více prostoru, oba jsou krásní a písnička, jak má být.

Takže, tohle si pustíme, až pojedeme domů z nákupu vánočních dárků a pak se podíváme doma zase na Mrazíka - také album of Montreal k Vánocům prostě patří, troška psychedelie je minimum k přežití.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.