Třetí klubová noc v Ostravě již tento pátek

Ostravu čeká již tento pátek nejzáživnější a nejdelší noc roku. Festival Pendl je největší klubová noc na severní Moravě. Již třetím rokem se v sedmi klubech slezské metropole (Barrák Music Club, Kulturní centrum Cooltour, Café Club DOCK, Gora Music Club, Marley Club, Stará Aréna, Fabric) představí interpreti se známými jmény, lokální oblíbenci i doposud neznámí talenti.

Pendl si dává za cíl nejen oživit centrum města, ale také propojit lidi různého věku či zájmů nebo poukázat na místní tvorbu. Během jediné noci zde vystoupí celkem 24 hudebních interpretů. Těšit se můžeme například na brněnskou dvojici Himalayan Dalai Lama, místního elektronika Lišaje, alternativní eletro nářez Noisy Pots, instrumentální dvojici Alphones, chybět nebudou Midi Lidi DJ's aka Tomino & Myslivec a spousta dalších. A to není všechno. Součástí programu bude také diskusní scéna s názvem Úhly kultury, Chill Out Stage v Šambala Baru a chybět nebude ani velká afterparty v klubu Fabric. Budete pendlovat mezi kluby s námi?

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.