Vladivojna La Chia chystá poodhalit Tajemství (s)prostěradel, literárně i hudebně

Vladivojna LaChia, foto Jaroslav Urban Vladivojna LaChiafoto: Jaroslav Urban

Vladivojna La Chia, člověk, jak známo, vpravdě renesanční, se opět vrací k literatuře. V současnosti totiž připravuje k vydání eroticky laděnou novelu Tajemství (s)prostěradel, k níž vydává i stejnojmenný soundtrack.

Knihu by Vladivojna chtěla vydat letos v květnu a finanční prostředky na její realizaci se snaží sehnat také prostřednictvím crowdfundingového portálu Hithit. Nalákat k podpoře by vás mohl videoklip k titulní písni, který zpěvačka předesílá jakožto singl a booktrailer zároveň.

Tvůrčí aktivita Vladivojny novým literárně-hudebním projektem nekončí. Souběžně s jeho dokončováním totiž také čile skládá scénickou hudbu pro divadelní představení Burundanga a hudební doprovod pro nový seriál Jana Hřebejka.

Živě se Vladivojna La Chia nejblíže představí 23. března na Febiofestu a 25. března v ostravském klubu Pietka, hraní proloží i oblíbenými recitály – 21. března v jihlavské městské knihovně a 27. března v plzeňském Zach's pubu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.