Hudební a výtvarná Vojna in the Kittchen udeří v Opavě, Frýdku a Znojmě

Kittchen Kittchen Libor Galia

Pod názvem Vojna in the Kittchen se skrývá blížící se společné hudební turné a výstavy výtvarníků/hudebníků Vladivojny La Chia a Kittchena.

„Nápad na propojení Vladivojny a Kittchena vzešel od pořadatelů multižánrového kulturního festivalu Další břehy, který se letos uskuteční již po jednadvacáté. Oba umělci již spolu v minulosti spolupracovali, Vladivojna se svou kapelou Vladivojsko přepracovala Kittchenův song Sudety.“

Na společné dvojkoncerty se může těšit Fýdek-Místek (Stoun, 6. 4.), Opava (Galerie Gottfrei, 7. 4.) a Znojmo (Na věčnosti, 8. 4.). Vladivojna tentokrát vystoupí v „tišší verzi“, a to se svým akustickým triem.

Vernisáž výstavy proběhne 5. dubna v opavské Galerii Obecního domu. Kittchen přiveze neveselé (nejen) komiksové kresby, Vladivojna velkoformátové pestrobarevné olejomalby a akvarely. Organizátoři ale lákají, že součástí výstavy budou i méně známé formy výtvarného vyjádření.

 „Výstava dvou talentovaných osobností současné umělecké alternativní scény se ponese v duchu kontrastů, konfrontací, ale zároveň také v hledání paralel.“

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.