Výtržníci z Youtube dovádí v novém klipu Schwarzprior

Schwarzprior Schwarzprior Libor Galia

„Čím víc vás tímhle nasereme, tím budeme spokojenější.“ Okay, jak je libo. Pokud sem tam zabloudíte na Youtube, tak vám kanál TvTwixx asi nemusíme dlouze představovat. Petarda v autobusu, batoh na kolejích, mezi poslední výstřelky se řadí například i neoprávněné vniknutí do cizího domu. Chcete-li popularitu snadno a rychle, robte bordel a nezapomeňte se u toho natáčet.

Proto se Schwarzprior rozhodli pro jinou formu videoklipu, než je obvyklé. Jak sami říkají, nasnímané krajinky a upravené obličeje nastylovaných členů kapely je všude plno. Chtělo to něco nového. Hm, jasně, banda deviantních maniaků, to bude ono!  

Díla k písni Radio Dark Side se chopil Ondřej Novák. Mistr střihu, který neodejde od práce, pokud není vyšperkovaná do posledního detailu, a stejně z ní nakonec není odvařený pro její „průměrnost“. Nutno však říct, že tato čtyřminutová sonda do života současných hvězdiček sociálních sítí a idolů nejednoho puberťáka, je v kombinaci s dynamickou hudbou Schwarzprior skutečnou peckou a nejednou jsem při psaní mačkala zatočenou šipku. Ostatně jak sám říká Danny, hlavní ksicht Twixxáků „Je to fakt randál.“

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.