Zemřela Whitney Houston

Whitney Houston, foto Sony Whitney Houstonfoto: Sony

Americká zpěvačka a herečka Whitney Houston byla včera v odpoledních hodinách nalezena mrtvá ve svém hotelovém pokoji. Příčina smrti osmačtyřicetileté zpěvačky dosud není známa, policie však vyloučila jakékoliv podezření z kriminálního činu.

Houston svůj největší úspěch zažívala v osmdesátých a devadesátých letech minulého století, kdy získala šest cen Grammy a po boku Kevina Costnera si zahrála v úspěšném filmu Osobní strážce. Její kariéru ale poté silně poznamenalo užívání drog, jež také dopomohlo k jejímu strmému pádu. Před dvěma lety se zpěvačka pokoušela o comeback, avšak její vystoupení se setkala pouze s velkou kritikou z řad svých fanoušků.

Na letošní rok se chystala znovu vrátit na filmová plátna ve filmu Sparkle, kde měla ztvárnit jednu ze zpěvaček pěveckého tria, které se snaží vypořádat s důsledky slávy a drogové závislosti.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.