Živý přenos slavnostního koncertu Florence and the Machine již dnes večer

Florence and The Machine, foto Tom Beard, myspace.com/florenceandthemachine Florence and The Machinefoto: Tom Beard, myspace.com/florenceandthemachine

Dnes se odehraje v londýnské Royal Albert Hall ojedinělý koncert kapely Florence and the Machine na podporu charitativního projektu Teenage Cancer Trust. Vystoupení je posledním z řady každoročních benefičních koncertů a uvidíme na něm britskou popovou divu Florence Welch zpívat za doprovodu symfonického orchestru.

Celý koncert bude přenášen živě prostřednictvím kanálu YouTube, přenos nabídne interaktivní live stream z několika úhlů pohledu a divák si bude moci mezi jednotlivými úhly přepínat dle libosti.

Přenos koncertu je zdarma a v našich končinách začíná v 21:30. Najdete ho na této adrese: http://www.youtube.com/hpukofficial.

Čekání si můžete zkrátit poslechem nového duetu Florence Welch a Joshe Hommea z Queens of the Stone Age. Píseň Jackson, která byla v minulosti mnohokrát přezpívána a je známá v podání Johnnyho Cashe a June Carter, zazněla na dalším ze série koncertů MTV Unplugged. Záznam vystoupení bude během dubna vysílat stanice MTV a Florence and the Machine jej také vydávají na samostatném DVD.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.