Coke Live Music Festival 2013 v Krakově: Florence and the Machine, Biffy Clyro a Franz Ferdinand

Florence and The Machine, foto Tom Beard, myspace.com/florenceandthemachine Florence and The Machinefoto: Tom Beard, myspace.com/florenceandthemachine

Každý rok vás informujeme o novinkách z polských festivalů, které jsou kousek za hranicemi a přivážejí velké headlinery a spoustu dalších kapel. Vedle elektronického Burn Selector Festivalu a známého polského Heineken Open'eru pochází ze stejné pořadatelské stáje i Coke Live Music Festival, který se bude letos konat na letišti v areálu Muzea letectví v Krakově. Nabídka oznámených účinkujících čítá zatím pouze tři jména, ale všechna patří mezi headlinery. První potvrzenou umělkyní byla už před delší dobou Florence and the Machine, nyní pořadatelé přidali dvojici kytarových kapel ze Skotska: v Krakově se ukážou Franz Ferdinand a také Biffy Clyro.

Dvoudenní festival se uskuteční 9.-10. srpna. Vstupenky za 245 zł (cca 59 €) bez kempingu, za 275 zł (cca 67 €) s kempingem a také jednodenní lístek za 155 zł (cca 38 €) pořídíte například na stránkách pořádající agentury Alter Art.

Coke Live Music Festival, Krakov (PL) – Lotnisko – Muzeum Lotnictwa, 9. -10. 8. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.