Amelie Siba – Ljubljana

Amelie Siba připravuje na říjen vydání své druhé desky Love Cowboys, kterou opět nahrála pokojíčkovou formou. Tematicky se její aktuální tvorba dotýká jarního období, konce starých lásek a nových začátků.

Ze slovinského MENTu zatím posílají live session, kde písničkářka představuje zbrusu novou skladbu Ljubljana, jež vznikla během její cesty vlakem na festival. „Srdceryvný indie folk od citlivé mladé duše,“ anotují novinku pořadatelé známého evropského showcasu.

Na album si Amelie přizvala Josefa Hradílka (Dukla, Mayen), který ji doprovází na basu, a kytaristu Vojtěcha Pejšu (Manon meurt). S postprodukcí jí pomohl Kryštof Kříček (Please The Tree, Haru) a o vizuální stránku desky se postarala Kate Guić. Album se bude křtít
4. listopadu v MeetFactory, kde Sibu doprovodí elektronický producent dné a Jakob Schubert s DJ setem. Love Cowboys vyjdou jak v digitální verzi, tak i fyzicky na CD a vinylu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.