Small Town Life – CODA

Slovenští Small Town Life se hlásí po svém debutu Common Grey už druhým novým singlem, k němuž natočili také videoklip. Melodičnost vyměnili za otupělý komentář k přežívání v unavené a stagnující společnosti, jejíž zaslíbená země se proměnila ve skládku vlastních sebeklamů, iluzí a nenaplněných snů. Naděje nepřichází, ale nebe stále nikdo nevidí hořet.

„Videoklip ku skladbe CODA vznikol ako reakcia na obraz sveta, v ktorom sa všetko zdanlivo zacykluje. Postavy nevedia uniknúť svetu a jediné, k čomu speje ich snaha o nájdenie východiska medzi realitou a snom, je deštrukcia,” představuje námět Daniela Sláviková z režisérského týmu. „Obrazovým kľúčom, ktorý podporuje pocit chaosu, ako aj komickej absurdity, je striedanie digitálneho a analógového záznamu, step-print efekt pracujúci s viac expozíciou či používanie ručnej kamery,” dodává.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.