Langoš party v brněnském Bajkazylu. Koncerty podpoří hnutí Limity jsme my

Langoš party v brněnském Bajkazylu. Koncerty podpoří hnutí Limity jsme my

Brněnský Bajkazyl povstal z popela a přes léto rozhodně nespí. Ve středu 4. srpna se tu uskuteční už druhá letošní benefiční akce v režii Mad Duck Booking a spřízněných kolektivů, které se postarají o hladové žaludky všech přítomných. Nedávno se díky veganským burgrům sbíraly příspěvky na podporu organizace Ciocia Czesia pomáhající polským ženám s legálními potraty. Nyní půjde o akci pro Limity jsme my, tedy neziskovku, která se zaměřuje na prosazování klimatické spravedlnosti. Kritizují především těžbu a spalování uhlí v České republice. 

Gastro tým složený z iniciativ Food Not Bombs Brno a Vegan Burger Days bude tentokrát připravovat veganské langoše po celý den už od 14:00 hodin. Hudebně akci podpoří řada domácích kapel – vystoupí dreampopová čtveřice Billow, post punkoví Guilty Echoes, slovenská garážovka Small Town Life, elektronoisový psych punk Čau Česko, psychedeličtí Franzie nebo temně jazzová instrumentálka Nachtante.

Venku před klubem se o warm up postarají podivuhodní folkaři Samčo, brat dážďoviek a Lev Nikolajevič Myškin. Součástí open air programu bude také slam poetry a představení hnutí Limity jsme my 2021. Závěrečnou afterparty zajistí místní rezidenti – DJka Miltz nebo Tom Holič.

Vstup na celou akci je dobrovolný a kompletní zisk z koncertů bude předán kolektivu Limity jsme my.

Benefice pro Limity jsme my, Brno – Bajkazyl, 4. 8. 21

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.