Golden Oriole, Olomouc – Divadlo na cucky, 6. 11. 16 Golden Oriole, Olomouc – Divadlo na cucky, 6. 11. 16 Marcel Skýba

Foto: Golden Oriole + Horacio Pollard + Crystal Coyōtl + Lebanon + No.c, Olomouc – Divadlo na cucky, 6. 11. 16

Když jsme dostali echo, že v neděli jedou kolem Golden Oriole a Horacio Pollard a nemají kde hlučet, nemohli jsme jinak. A tak se nám z domácí zastávky na malé šňůře, stal jednonoční fesťák a celou neděli jsme vařili salát.

Crystal Coyōtl – nový věci, zahuštěnej prostor šamanským zaříkáváním, obživlá lebka kojota, chuť zajít na houby. Lebanon – standardní barely napalmu, guitartechno tancovačka, satanská opera a vytržený kabely. No.c – dokonalý provedení, dokonale vymrštění do hlubin noci, dokonale na cucky roztrhanej hardcore. Golde Oriole – 140dB hlukový stěny, dva borci, pět beden, čtyři zesáky, měsíc léčby na ORL, při který slyšíš už jen ty jejich ornamentálně rytmický vlny tinnitu. Horacio Pollard – šlapání zelí do modular groovu, za bílýho, růžovýho a hnědýho šumu, deformovanýho hlasu, projekce a vlastně totální paráda.

Golden Oriole se už dnes 9.11. ukáží také v budějovickém Velbloudu společně s Horacio Pollard a Lionel Dixit. Lebanon a No.c se staví v sobotu 12.11. na Klinice a v neděli 13.11. v Perle, kdyby něco.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.