Foto: Kidney Trauma + Social Party + Sýček, Bruntál – Galerie Freud & Thal, 18. 3. 16

Bruntál – Galerie Freud & Thal, 18. 3. 16 Bruntál – Galerie Freud & Thal, 18. 3. 16 Marcel Skýba

Zase do Bruntálu? V tuto dobu je tam ještě hrozná kosa. Hlavně od země je zhruba -5°C, ale dýchat už se dá bez mrznoucí páry u úst. V postupně opravovaném prostoru Galerie Freud & Thal se v pátek zahajovala sezóna výstav a koncertů, která dle všeho bude minimálně stejně bohatá jako minulý rok. Hodí se říct, že je to hodně DIY, ale to je v Bruntále téměř všechno.

Jako děcka jsme do tý budovy lezli a ještě do jedné vedle, kde jsme si povídali s lidmi bez domova. No a teď tam startovali Social Party z Opavy, který hrají furt stejně tvrdou hudbu a předvádí čím dál tím lepší (koncertní) pohyby. Sýček docela stíhali, jak na Mohsově stupnici, tak i v množství rokenrolu v krvi, ale nejlepší spojení krásy a bordelu přišlo v podobě Kidney Trauma. Díky Budějovice. Vystavovalo taky spousta lidí: Marek Gawlas, Matěj Boček, Přemysl Drtil, Jiří Ferenc, Jan Petr, Soňa Kostková, Šárka Lupečková, Kateřina Olejníčková, Jakub Olejníček, Pavla Holubcová. Bylo na co koukat, až jsem téměř zapomněl na tu kosu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.