Foto: NoShit no. 5, Olomouc – 15 minutes, 13. 4. 18

Foto: NoShit no. 5, Olomouc – 15 minutes, 13. 4. 18

Třináctého pátek, klub jak tripový pokojíček, Enter the void skrz elektronickou hudbu. NoShit číslo pět, pětkrát tak hlasitější, prakticky už rodinná akce.

První nastoupili Lowmoe, ideální na start (i konec, např. z fenomenálních Pelhřimov). Přitvrdili a rozsekli nervozitu nových příchozích výzvou k tanci, velmi živě, s barvitou projekcí, zamotaní v kabelech a snech. Papalescu2 s robotím hlasem vyzval k rodinné spolupráci. Jak toto spojení otce a syna fungovalo na pódiu, o to víc se kroutili a poskakovali pomalovaní členové kmene posluchačů. Rituální přechod od rodiny k performerům. 1flfsoap vypadali, že jsou unavení, až na to, že jen mátli kořist tím, že hráli mrtvýho brouka. Záhy po startu bylo jasné, že se jedná o rozjetou mašinu, která nepoleví, dokud nebude vaše vypocené kolco velké, jak bramborák od Zlaté Koule. Kadaver přinesl ten den atypický element, chladný modulární techno. Deratizace prostoru, sterilizace podlahy, zbavení se padlých, bušení do omdlení.

A radovánky pokračovaly až do pozdních nedělních hodin. Nebýt soudnosti, tripujeme v pokojíčku dodnes. Očištění.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.