P.F.N.O., České Budějovice – Music Bar Velbloud, 22. 11. 16 P.F.N.O., České Budějovice – Music Bar Velbloud, 22. 11. 16 Denisa Vesecká

Foto: Sýček + Depakine Chrono + P.F.N.O., České Budějovice – Music Bar Velbloud, 22. 11. 16

Minulé úterý nabídl budějovický klub Velbloud výkvět místní hudební alternativní scény. Jako první na pódium doslova „vlétl“ Sýček, který se prostřednictvím své hudby stále více dotýká absolutna krautrockové mantry. V minimalistických tendencích pokračovali taktéž Depakine Chrono, jež byli posíleni o kytaru a basu v podání chlapců z NAAB. Hlukové prýštění se v půl hodině intenzivní hry slilo do atmosférické bouře zesilujících pazvuků. Večer zakončili unikátním vystoupením hudebníci z Psychydelického flákače na odstřel, jejichž estetika je vyhloubána z nitra frontmana Víti Marčíka. Divadlo na pomezí hudby, rimbaudovské zaříkávání spletené s melancholickými pasážemi, přisuzují této kapele výjimečný zvuk, který si v době mnohosti udržuje nezvykle čistou autentičnost.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.