HLUK #3: Bariel & TMA, rlung, Ana Mi, Brno – Bajkazyl, 3. 3. 22

rlung rlung foto: mizuki nakeshu

Poslední, v pořadí třetí edice hudebně-diskuzního večera HLUK, se uskutečnila 3. března v partnerském klubu Bajkazyl Brno. Úvodní diskuze zachycovala téma financování nezávislých, nejen hudebních médií a jako hosté se jí zúčastnili Klotylda Marková z Deníku Alarm, Michal Pařízek za Full Moon Magazine a Zdeněk Neusar za muzikantský web frontman.cz.

Hudební část zahájila elektronická producentka rlung (Iana Koroleva), která ve své převážně ambientní a noisové tvorbě hojně využívá také terénní nahrávky. Druhý live set vznikl spojením dvou hudebníků již etablovaných na domácí scéně taneční i experimentální elektroniky. Bariel (Méta Monde, YOGA Kolektiv) spolu s producentem TMA (Tomášem Martínkem, stojícím také za labelem Bad Names) se pohybovali od ambientních poloh s fragmenty nahrávek městského prostředí ke klubovým beatům. Původně oznámeného Vision of 1994 nahradila brněnská DJka Ana Mi.

Akce byla realizována v rámci projektu financovaného v roce 2021/22 z Fondů EHP/Norska, více informací najdete na této stránce. K uspořádání hudebně-diskuzní série HLUK poskytla příspěvek také Nadace Život umělce.

HLUK #3, Brno – Bajkazyl, 3. 3. 22

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.