Ostře sledované songy: Kafka Band - Ankunft-Příchod

Literatura, komiks a hudba ruku v ruce. Jaromír 99 propadl od Aloise Nebela komiksu a již za dvaasedmdesát hodin vyjde v Česku jeho očekávané komiksové zpracování Zámku, jednoho z nejvýznamnějších románů 20. století z pera mistra mrazivé absurdity a existenciální bezvýchodnosti Franze Kafky. Přesně týden před vydáním se na internetu objevuje tajemný Kafka Band. Setkal se v něm Švejdíkův baryton, Priessnitz s Umakartem, a.m.almelou a Jaroslavem Rudišem a ve folk-rockovém, kradmě gradujícím, repetivním vybrnkávání skladby Ankunft - Příchod zpívá/recituje za suity kresleného klipu nebelovského střihu německy a česky o tom, že K. dorazil na místo.

Book trailer nové generace? Vtip? Nebo první vlaštovka nového hudebního projektu, který obleče do hudebního hávu celý K-ův příběh a objede živé turné, na němž komiks Jaromíra 99 posune do role doprovodné projekce? Nechejme se překvapit...

Ostře sledované songy k vám posíláme každé pondělí v podvečer na našem facebookovém profilu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.