Aerodrome bude v Praze dvakrát, nejdříve s Avenged Sevenfold, Megadeth a Robem Zombiem

Avenged Sevenfold Avenged Sevenfold

Pořadatelé Aerodrome Festivalu oznámili krátce poté, co zveřejnili informaci o pražském vystoupení Metallicy, že festival se uskuteční hned dvakrát. Na tom prvním, který se bude konat 17. června, jako „předkrm“ zahrají Avenged Sevenfold, Rob Zombie a Megadeth. Na tom druhém, 8. července, se představí zmíněná Metallica se setlistem vybraným fanoušky.

Avenged Sevenfold vydali letos nové album Hail To The King, v listopadu k němu natočili videoklip doprovázející píseň Shepherd of Fire, na který se můžete podívat níže. Také Rob Zombie vydal tento rok nový počin, album Venomous Rat Generation Vendom. Pozadu nezůstávají ani trashové legendy Megadeth s aktuálním přírůstkem Super Collider.

Vstupenky za 990 Kč na běžné stání a 1390 Kč na stání u pódia jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Eventim, ve druhé zmíněné síti lze sehnat i výhodné kombinované vstupné na oba festivaly.

Aerodrome Festival, Praha – Incheba Open Air - Výstaviště Holešovice, 17. 6. 14  

Aerodrome Festival, Praha – Incheba Open Air - Výstaviště Holešovice, 8. 7. 14  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.