Ai fen a Toyota Vangelis v Pardubicích. Koncert uvádí Divadlo 29 spolu s MENU

Ai fen Ai fen

Večer s elektropopovou hudebnicí Ai fen a stvořitelem futuristických vesmírů Toyota Vangelis chystá v pátek 3. září pardubický Klub 29 ve svých venkovních prostorech, jako součást edice Dvorky.

Ewelina Vlček-Chiu, známá z witchwave dua ba:zel, vydala loni pod pseudonymem Ai fen debut postforever, na který letos navázalo remixové EP. Její hudba je „mixem atmosferického experimentálního popu, ve kterém se prolínají nálady a odkazy na klasickou instrumentaci s ambientní i dravou elektronikou“, lákají pořadatelé z řad Divadla 29 a hradeckého MENU.

Václav Peloušek alias Toyota Vangelis je tvůrce a propagátor elektronických hudebních nástrojů. „V textech jeho alterega se mísí intimita s globálními tématy, jako je klimatická krize nebo digitální odcizení. Své hudební světy na pomezí lidské identity a stroje, s notnou vrstvou autotune, definuje často s pomocí hudebních hitů osmdesátých let.“

Koncert je součástí projektu Electroconnexion 2021 podpořeného MK ČR a statutárním městem Pardubice.

Ai fen + Toyota Vangelis, Pardubice – Klub 29, 3. 9. 21

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.