Post-hudba bude křtít v Kabinetu Múz, podpoří ji Anki

Post-hudba Post-hudba

Svět na konci roku nula (2021) vyšel na jaře v době lockdownu a všudypřítomných streamů, kterým se Post-hudba snažila většinou vyhýbat. Křty jsou proto naplánované až na podzim, ten pražský proběhl v říjnu (report přinesl třeba Full Moon) a brněnského se dočkáme už 16. listopadu v Kabinetu Múz.

Čtěte také rozhovor: Post-hudba za koncem roku nula
Nová deska je překvapivě přímočará a energická, jak se zpívá v textu Hráli jsme v Berlíně, Dominik Zezula by měl víc řvát a hned v následujících Slepých mouchách, i dalších skladbách, to také plní. Celkově agresivnější a elektroničtější nahrávka slibuje odlišný koncertní zážitek, než na který jsme byli dosud zvyklí. Napovídá tomu i výběr supportu, česko-vietnamského rappera Anki z labelu Die Mannschaft, který ve svých textech s velkou dávkou sarkasmu hodnotí nejen současné celospolečenské trendy, ale i mladou rapovou scénu. Půjde rozhodně o dobrou příležitost si oddechnout a vytančit ze sebe frustraci z nekončícího covid-světa po roce nula. Kdo z pražských Post-hudbu nestihl při křtu, může se na ni těšit ještě 9. prosince na předvánočním večírku v dejvické Klubovně, kde kapela oslaví svou první dekádu, a 4. prosince bude spolu s Arletou hostem MENU v pardubickém Divadle 29.

Post-hudba + AnkiBrno – Kabinet Múz, 16. 11. 21
Post-hudba + Arleta, Pardubice Divadlo 29, 4. 12. 21
Post-hudba slaví deset let, Praha – Klubovna, 9. 12. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.