Aran Epochal vydá debut, posílá klip od Palmy z Leto

Aran Epochal Aran Epochal

Věrní se nakonec dočkali, po několika splitech a jiných EP se Aran Epochal ze stáje Silver Rocket představí albem, které získalo jméno Doba Bronzová.

Století páry je moc moderní, i gotika byla vlastně před chvílí. Ale doba bronzová? K ní to všechno směřuje,“ uvádí zástupci tohoto tajemného barda, který slibuje folk starší než svět sám. K náladě červnového alba ještě dodávají: „Mantry se převalujou v mlze mezi pískovcovejma skalama, borovicovej les nepropouští ven ani jedno jediný tajemství. Ideologie zůstává: spolupráce, kooperace, živý vlákna pod strnulým povrchem. Malý kroky, rychlej běh.

Jednou z prvních příležitostí okusit z alba, které vyjde v první polovině června, bude v prostředí odlehlého kostelu, kde se uskuteční další ročník putovního festivalu Silver Rocket. Animovaný klip, který uvádí intro New Model Army, je možné zhlédnout níže. Postarala se o něj Palma ze skupiny Leto.

Silver Rocket Soulkostel, Vernéřovice, 12.-13. 6. 15

New Dog + Aran Epochal (křest), Praha - 007, 21. 6. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.