Archive míří do Brna a Prahy, vydávají album

Archive, foto Archive Archivefoto: Archive

Zapomenutá londýnská skupina Archive se opět vydá napříč Evropou. U příležitosti ohlášení nového, již desátého alba se vrátí také do Česka, a to rovnou dvakrát. Dne 17. března zahrají poprvé v Brně, v prostředí právě deset let oslavující Flédy, a 18. března se přesunou do Prahy, do Lucerna Music Baru. Archive přitom tento rok mají dvacet let.

Českému posluchači známá skupina vydá prostřednictvím vlastního labelu dvanáctimístnou novinku 12. ledna. Dlouhou chvíli nabízí Archive zkrátit rovnou třemi klipy ke třem singlům. Každé skladby na Restriction si přitom skupina váží stejně, dle jejich slov se každou jednou skladbou snažili překonat předchozí. Působivé klipy, připomínající živá vystoupení, můžete zhlédnout na oficiálních stránkách. U nás si pak můžete přečíst vřelé dojmy z posledního vystoupení Archive v Praze.

Archive, Brno - Fléda, 17. 3. 15

Archive, Praha - Lucerna Music Bar, 18. 3. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.