Audiotip: Swans jsou laskaví, nabízí ke stažení píseň ze svého alba To Be Kind

Swans Swans

Newyorská experimentálně-rocková legenda Swans, nesoucí již několik let nálepku nejhlasitější kapely na světě, se po dvou letech vrací s novým albem. Kolekci To Be Kind vydá 13. května.

Hudebně precizní ansámbl okolo dirigenta Michaela Giry bude s novým počinem pokračovat v zaběhlé tradici omračujících, stopáží „nekonečných“ melodií. Vždyť deset obsažených skladeb, z nichž mnohé jsou již po dva roky známé z živých vystoupení (ať už zahraničních, či tuzemských), dá dohromady přes dvě hodiny čistého času.

První studiovou ochutnávkou z To Be Kind budiž sedmiminutový opus A Little God in My Hands, který si zájemci mohou také zadarmo stáhnout ve formátu mp3.

Pro zajímavost uveďme, že album To Be Kind se oblékne do vizuálu šesti rozdílných maleb dětských obličejů z dílny konceptuálního umělce Boba Biggse. Jeden z nich pro představu přikládáme.

Swans – To Be Kind Swans – To Be Kind

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.