Audiotip: Víte, jak zní Saturn? Nepřeslechněte nové Kill The Dandies!

Kill The Dandies!, foto Jacobus E., myspace.com/nastydandies Kill The Dandies!foto: Jacobus E., myspace.com/nastydandies

Saturn už není jen římský bůh zemědělství a sklizně. Saturn už není jen šestou planetou sluneční soustavy. Saturn, to je totiž zbrusu nový singl ostře rock’n’rollových Kill The Dandies!, kteří na říjen chystají zatím bezejmenné druhé album. Skladba je ke stažení na oficiálních stránkách kapely.

KILL THEDANDIES! Saturn by Hank Manchini

Kill The Dandies! na sebe před dvěma lety strhli pozornost debutem I Saw White Fields. Nebýt rozpadu elektronických Moimir Papalescu & Тhe Nihilists, zpěvačka La Petite Sonja, kytarista a zpěvák Hank J. Manchini a bubeník Vratislav Placheta by se možná nedali dohromady s Richardem Fischerem a Martinem Růžičkou. A nejspíš by publiku nikdy neukázali tvrdou garážovou tvář. Všechno špatné je holt k něčemu dobré.

Je libo odzbrojujícně psychedelický, do posledního detailu dotažený rock’n’roll? Kill The Dandies! na živo nejblíž 18. 10. v Praze na Malostranské besedě.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.