Beseda u Bigbítu má překvapení: Zolu Jesus

Beseda u Bigbítu má překvapení: Zolu Jesus

Beseda u Bigbítu poslední roky koketuje se zahraničními headlinery. Nyní tahá eso z rukávu. Do Tasova u Veselí nad Moravou totiž v srpnu přiveze Zolu Jesus, elektronickou divu, která tak v Česku poprvé představí své loňské album Okovi.

Zola Jesus, která ve svém sofistikovaném popu kombinuje elektroniku, darkwave a industriální prvky, je momentálně na vrcholu svých tvůrčích sil, a je proto milým překvapením, že si z nespočtu nabídek vybrala právě komorní prostředí v Topolovém hájku. S potěšením si tak můžeme nejspíš začít zvykat na to, že Beseda bude přinášet čím dál aktuálnější jména alternativní hudby.

Pozornost nepochybně přitahuje i další již dříve oznámené zahraniční jméno – Astronautalis. Páteř hudebního programu pak bude pochopitelně tradičně stát na výkvětu česko-slovenské alternativní scény. Našlapaný seznam hostů v čele s Janem P. MuchowemLvmenKalleModrými horami či Fallgrapp si můžete prohlédnout zde.   

Šestadvacátý ročník Besedy u Bigbítu se uskuteční první srpnový víkend.

Beseda u Bigbítu 2018, Tasov u Veselí nad Moravou, 3.–4. 8. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.