Povinnost u Bigbítu. V Tasově to v pátek odpálí

Beseda u Bigbítu Beseda u Bigbítu Marcel Skýba

Datum je jasné, line-up kompletní. Jediné co zbývá je těšení se. Už příští pátek 3. 8. totiž započne další ročník festivalu Beseda u Bigbítu a opět je důvod zúčastnit se. Tedy né jeden, několik.

Počínaje Kalle, přes aktuální Povodí Ohře až po Lvmen či Pacino. Beseda, jak je již posledních pár let zvykem, nabídne nebývale kvalitní průřez českou nezávislou scénou. Ze zahraničních jmen pak jistojistě táhne Zola Jesus, polští nástupci legendárních Napszyklat Syny a v neposladní řadě také Astronautalis, kterého od českého občanství dělí snad jen vlastní lenost zajít si na úřad.

Taky jste už stokrát slyšeli, jak je Sýček „úplně, tyvole, boží!“ a pořád jste na tom nebyli, protože po práci se vám prostě už nikam nechce? Taky vám tvrdili, že Nylon Jail už nehrajou? Vyčítají vám, že jste ještě neviděli Nikander? Tak dojděte na Besedu a za dva dny to máte všechno s přednáškou od Zibury navrch.

My tam budem.

Beseda u Bigbítu 2018, Tasov u Veselí nad Moravou, 3.–4. 8. 18 vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.